Zabudowy pojazdów serwisowych - inwestycja, która się opłaca
Codziennie przewożą Państwo narzędzia, drobne detale, kable, liny, butle i wiele różnych elementów niezbędnych w Państwa pracy. Po dojechaniu na miejsce wiele cennych minut tracą Państwo na odszukanie potrzebnego sprzętu, który podczas transportu niekontrolowanie przemieszcza się i tworzy niebezpieczny bałagan w samochodzie? My wiemy, że tak właśnie jest, dlatego, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy funkcjonalny, estetyczny, stabilny, bezpieczny system BOZA - system zabudowy pojazdów serwisowych, dzięki któremu narzędzia i materiały są odpowiednio chronione podczas transportu. Dodatkowym atutem, o którym dziś nie wolno zapominać, jest profesjonalny wizerunek Państwa firmy w oczach Państwa klientów.
Czas pracy
W zabudowie pojazdów BOZA wszystko jest na właściwym miejscu. Drobne elementy oraz potrzebne do pracy materiały przechowywane są w szafach, szufladach, kasetach czy też wannach regałowych, zamontowanych zgodnie z Państwa potrzebami i wymaganiami.

Wszystko na wyciągnięcie ręki i zawsze w tym samym miejscu. Praca staje się przyjemnością. Nie tracą już Państwo cennych minut na poszukiwania potrzebnych materiałów.
Bezpieczeństwo narzędzi i materiałów
Dzięki zastosowaniu systemu BOZA nadają Państwo wszystkim narzędziom i materiałom stałe miejsce w pojeździe. Niczego nie potrzeba przekładać ani wykładać żeby dotrzeć do konkretnych elementów. Ładunek przewożony jest stabilnie i bezpiecznie, nie przemieszcza się i nie niszczy podczas transportu, ponieważ system minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia.

Zamki zabezpieczają narzędzia przed dostępem osób niepożądanych.
Profesjonalny wizerunek
To, że pierwsze wrażenie często może być decydujące dla klienta, to maksyma, z którą wszyscy stale się spotykamy. Dotyczy to w takim samym stopniu pojazdów serwisowych jak i jakości wykonanej pracy.

Zabudowy pojazdów BOZA pomogą Państwu zaprezentować się klientowi jako kompetentny i profesjonalny wykonawca, z którym warto podjąć współpracę. W czasach bezwzględnej konkurencji inwestowanie we własny profesjonalny wizerunek jest niezbędne.
Transport materiałów, narzędzi i elementów - bezpieczny i przejrzysty za pomocą systemu zabudowy pojazdów serwisowych BOZA.
W niemal każdej branży rzemieślniczej czy przemysłowej stosuje się pojazdy służące do świadczenia różnorodnych usług. Oczekiwania co do pojemności, ładowności i rozbudowy wewnętrznej pojazdów są tak różne jak ich zastosowania.

Aby móc przewidzieć wszelkie możliwe rozwiązania, jakie stawia przed nami codzienność, system BOZA oferuje modułowy sposób składania zabudowy. W ten sposób można połączyć ze sobą najróżniejsze elementy i spełnić Państwa oczekiwania dotyczące przeznaczenia, wyglądu i funkcji jaką Państwa zabudowa ma spełniać. Poszczególne elementy systemu można ze sobą łączyć jak klocki, składając zestawy najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne w obszarach Państwa potrzeb.